Sveiki!

Sveiki atvykę į Meino meškėnų veislyną
"Fast & Furious"!

Zakarisghn

Sveiki visi! Laukite naujų žinių iš mūsų atsinaujinusio veislyno! Pažadame 2021m - bus labai gražių, įvairiaspalvių vadų, kiekvienam Jūsų skoniui!

Kodėl verta rinktis veislyną „Fast & Furious“?

Mes orientuojamės į kokybę, nes Meino meškėnų veislės kačių veisimas mums yra hobi, o ne verslas. Mes žavimės šia veisle, tad norime, kad ir Jūsų namams teiktų džiaugsmą mūsų išaugintas kačiukas.
Mes už šios veislės grynumo išlaikymą. Veisiame pagal griežčiausias rekomendacijas, perkame kates iš geriausių veislynų ir atitinkančias šios veislės standartus.
Veislės standartas – ne tik išorinių savybių rinkinys. Tai taip pat ir tiksliai atitinkantys charakterio bruožai. Meino meškėnų charakteris – daugiausia džiaugsmo šeimininkui teikianti augintinio savybė.
Mūsų išauginti kačiukai bus tikrai stiprūs ir sveiki. Mes turime profesionaliausią veterinarijos priežiūrą ir kokybiškiausią maistą savo Meiniukams. Maistas mūsų veislynui tiekiamas iš Italijos ir Vokietijos.
Mes neparduodame savo kačiukų bet kam. Mums rūpi, kad naujasis šeimos narys būtų mylimas. Prieš parduodami kačiuką mes bendraujame su būsimu pirkėju ir įsitikiname, kad pirkėjo pasirinkimas teisingas, o nauji namai bus tinkami.
Pardavę kačiuką tikrai nepaliksime Jūsų vienų. Visada esame pasiruošę konsultuoti ir padėti. Jei susidursite su sunkumais ir negalėsite auginti iš mūsų pirkto kačiuko – mes galėsime jį priimti atgal.
Lietuvoje Meino meškėnai dar nėra labai populiari veislė. Pažiūrėjus į Europos tendencijas, tikime, kad artimiausiu metu jų gerokai pagausės ir pas mus. Norime prisidėti prie jų populiarinimo Lietuvoje, tad nepamirškite mūsų, kai svarstysite kokį augintinį įsigyti.

Kodėl verta rinktis Meino Meškėno veislės katę (katiną)?

Išskirtinumai:
• Meino meškėnai – didžiausia naminių kačių veislė.
• Pati „katiniškiausia“ išvaizda iš visų naminių gyvūnų.
• Laukinis grožis ir naminis charakteris viename kūne.

Neturi tipiškam katinui būdingų trūkumų:
• Nebijo vandens. Be problemų galima išmaudyti vienam žmogui ir nebūti apdraskytu.
• Gali draugauti su šunimi. Šuo Meino meškėnui ne priešas o lygiavertis gyvūnas.
• Dauguma suaugusių katinų tampa tinginiais, o Meino meškėnai visą gyvenimą yra energingi ir linkę žaisti.
• Meino meškėnai vieni protingiausių iš naminių kačių veislių. Ilgainiui jie ima „susikalbėti“ su šeimininku ir supranta ko iš jo norima.
• Meino meškėnai yra kantrūs ir nekerštingi. Jei netyčia nuskriausite – kačiukas netrukus jums tai atleis.
• Bijote, kad katė ištisai miauks ir trukdys jūsų miegą? Meino meškėnai beveik nemiaukia, o turi savo specifinę „kalbą“, kuri labiau panaši į murkimą.

Kontaktai

Susisiekite

Meino meškėnų veislės kačių veisėja Jurga Montrimaitė
info@wildcat.lt
+370 611 48798

Jei domina kačiukai - aplankykite. Mes įsikūrę prie pat Vilniaus - Klevinėje.

Apie mus

Apie mus

Mūsų veislynas veikia nuo 2008 m. Pradėjome šią veiklą, nes žavimės pačia didžiausia ir katiniškiausia naminių kačių veisle - Meino meškėnais. Mūsų veislynas užsiima tik Meino meškėnų veislės kačių veisimu.
Augindami ir veisdami šiuos nuostabius gyvūnus ypač orientuojamės į kokybę: naudojame patį kokybiškiausią maistą, reguliariai atliekame profesionalų veterinarinį patikrinimą, suteikiame sąlygas katėms judėti, žaisti ir pažinti pasaulį.
Tai, kad mūsų veislyno katinai ir katės tikrai nepaprastai geri, įrodo aukšti pasiekimai tarptautinėse kačių parodose. Ypač mus džiugina, kad 2011 metais mes pasiekėme II-ą vietą geriausių kačių veislynų reitinge, kurį sudaro VŠĮ Lietuvos gyvūnų augintojų centras „LGAC“. 

Apie Meino meškėnų veislės kates.

Meino meškėnai (Maine Coon) - pusiau ilgaplaukės katės. Jų protėviai kilo iš Šiaurės Amerikos Meino valstijos. 
Tai pačios didžiausios naminės katės - patinų svoris gali siekti net iki 15 kg. Tačiau tokių gigantų retai pasitaiko: patelės paprastai sveria 5 - 7 kg, patinai daugiau - gali siekti 12 kg. Meino meškėnų kūnas tvirtas, raumeningas ir ilgas; jų kailis švelnus ir minkštas - priekinėje kūno dalyje ilgesnis, galinėje - trumpesnis. Dėl ant ausų esančių šepetėlių šios katės panašios į lūšis.
Meino meškėnų veislės katės įkūnija savyje nuostabų laukinio gyvūno galios, jėgos, elegancijos derinį bei nuostabų charakterį ir prisirišimą prie šeimininko, būdingo naminėms katėms. Šiems gigantams galima priskirti tokią ypatingą charakterio savybę kaip savigarba ir kita vertus - taktiškumas ir prisitaikymas prie aplinkinių. Meino meškėnai labai tolerantiški gyvūnai, todėl namuose gali lengvai susigyventi net su šunimi.
Šios katės yra gana savarankiškos - jos mėgsta turėti savo gyvenamąją erdvę, kurioje galėtų likti tik su savimi, bet joms svarbu tuo pačiu metu būti netoli savo šeimininko. Be to, Meino meškėnams reikalinga erdvė dėl jų aktyvumo - jie mėgsta įvairius dinaminius žaidimus ir išlieka judrūs visą savo gyvenimą. Meino meškėnai turi dar vieną unikalią savybę - jie beveik nemiaukia, o turi savo specifinę kalbą. Visi mūsų veislyne gyvenantys gyvūnai turi tik jam, pagal jo charakterį atitinkantį garsą. Kiekvienas pamurkčiojimas turi tam tikrą tembrą ir intonaciją, turinčią skirtingą reikšmę.

Parašykite mums

Čia galite parašyti laišką mums. Užduokite klausimą, nurodykite savo kontaktinę informaciją ir mes netrukus susisieksime su Jumis.