Naujienos

 • 2021 sausio 1 d. Su džiaugsmu Jums pranešame, kad atnaujinome veislyno veiklą. Su naują energiją, prie Fast & Furious veislyno prisijungė, naujieji mūsų  šeimos nariai:  Zakari Timaracoon's*NL ir Aurora Victory*RU .

Naujienų archyvas

 • 2013 gegužės 5 d.  Džiaugiamės, kad mūsų pasirinkti vaislyno gyventojai tikrai geriausi savo rūšies atstovai. Po daugybės kačių parodų, pagaliau turime aukščiausius galimus titulus dviems savo veislyno atstovams. Didžiuodamiesi pristatome mūsų Pasalio Čempionus:
 • - katinas WCH DK* Jungle Man's Alexander
  - katė WCH Justcoons Marlene Dietrich *DE
  Tikimės, kad netrukus aukštus titulus gaus ir Laluna bei Dolce.
 • 2012 gruodžio 2 d.
  Fantastiškai aukštas laimėjimas tarptautinėje kačių parodoje Rygoje "Baltic Cup 2012" (http://www.baltic-cup.lv)! Mūsų išveista katė Dolce Fast & Furious *LT laimėjo 3 vietą (Best of The Best III) tarp visų parodos dalyvių, kurių buvo net 508.
 • 2012 lapkričio 24 d.
  Sulaukėme "H" kačiukų vados! Turime 6 kačiukus: 3 berniukai ir 3 mergytės.
  Kačiukų tėvelis Jungle Man's Alexander, o mama - Justcoons Marlene Dietrich *DE. 
  Marlene eilinį kartą parodė kokia ji šauni mama. Ji nepaprastai rūpestingai prižiūri savo vaikučius, o šie auga kaip ant mielių.
 • 2012 lapkričio 18 d.
  Mes pasakojame apie savo veislyną TV6 laidoje "Tavo Augintinis": http://www.tv3play.lt/play/289352/?autostart=true 
   Pažiūrėkite!
 • 2012 rugsėjo 31 d.
  Šiandien mūsų veislynas pasipildė nauja gyventoja - Laluna Firedevils *DE. Mes labai dėkingi už katytę Tanjai iš veislyno Firedevils (Vokietija).
 • 2012 rugsėjo 16 d.
  Justcoons Marlene Dietrich *DE laimėjo II-ą vietą tarptautinėje kačių parodoje Lenkijoje. Tai vienas didžiausių laimėjimų mūsų veislyno istorijoje. Beje, Marlene jau per tik per vieną žingsnį nuo Pasaulio Čempiono titulo!
 • 2012 rugpjūčio 31 d.
  Sulaukėme "G" kačiukų vados! Kačiukų tėvelis Jungle Man's Alexander, o mama - Dolce Fast & Furious *LT. Jiems abiems tai pirmoji kačiukų vada.
  Šį kartą turime tik kačiukus - dvynukus: raudono klasikinio rainumo berniuką ir vėžlio kiauto rašto mergaitę. Kadangi kačiukai tik du, tai jie gimė labai dideli, o šiuo metu mėgaujasi neribotomis mamos pieno atsargomis.
 • 2012 balandžio 7 d.
  Mes pasiekėme II-ą vietą geriausių kačių veislynų 2011 metų reitinge. Veislynų reitingus sudaro VŠĮ Lietuvos gyvūnų augintojų centras „LGAC“. Ši džiugi žinia buvo paskelbta pasaulinėje kačių parodoje Vilniuje.
 • 2012 sausio 14 d.
  Mums gimė 6 nuostabūs kačiukai, kurių tėvelis Bajuncat's Quake *RU, o mamytė Justcoons Marlene Dietrich *DE. Turime 3 katytes ir 3 katinukus. Mama pateisindama "vokiškos kokybės" titulą labai puikiai rūpinasi kačiukais. Kačiukai auga kaip ant mielių. Daugiau informacijos ir nuotraukos - netrukus.
 • 2011 rugsėjo 1 d.
  Palaikydami Lietuvos krepšininkus, surengėme teminę kačiukų fotosesiją. rezultatą galite pamatyti mūsų fotogalerijoje.
 • 2011 gegužės 29 d.
  Tarptautinėje WCF parodoje Rygoje sužibėjo jaunoji katytė Justcoons Marlene Dietrich. Ji laimėjo pirmąją vietą WCF Junior ringe, kurį vedė viena garsiausių Rusijos teisėjų Anna Nazarova! Sekančioje parodoje Marlene bandys laimę WCF Master ringe. Taip pat Marlene tapo geriausia parodos kate jaunų kačių grupėje (BIS).
  Bajuncat's Quake šioje parodoje tapo Didžiuoju tarptautiniu čempionu. Visus rezultatus rasite parodų puslapyje.
 • 2011 balandžio 20 d.
  Gimė kačiukų vada "E" iš CH Bequeira Anadavo *PL ir EC Bajuncat's Quake *RU. Yra 7 kačiukai iš kurių 5 balti. Daugiau informacijos "E" vados puslapyje. Nekantriai laukiantys įsigyti kačiukų, kviečiami registruotis el. paštu arba telefonu pateiktų mūsų kontaktuose.
 • 2011 balandžio 10 d.
  Sulaukėme ketvirtos "D" vados mūsų veislyne. Šios vados tėveliai - EC Bajuncat's Quake *RU ir ICH Brazil Bellacoon *LT. Kačiukai pasaulį išvydo balandžio 10 dieną. 
  Kačiukų aprašymas yra "D" vados puslapyje.
 • 2011 kovo 13 d.
  Nereali sėkmė pasaulinėje kačių parodoje!
  Kovo 12-13 dienomis dalyvavome pasaulinėje kačių parodoje (World Show) Varšuvoje. Iš mūsų veislyno vyko Bajuncat's Quake ir Justcoons Marlene Dietrich. Šioje parodoje dalyvavo daugybė kačių ir katinų turinčių aukštus įvertinimus. Parodoje teisėjavo net pati WCF prezidentė Anneliese Hackmann. Tokio aukšto lygio parodoje neturėjome vilčių pasiekti ypatingų rezultatų.Mūsų didžiulei nuostabai pirmą dieną Marlene ir Quake buvo nominuoti į Best in Show (BIS), t.y. pateko į geriausio parodos katino konkursą. Quake nominaciją gavo net iš pačios A. Hackmann. Konkurso finale Quake pasiekė 4-ą vietą.Antrą parodos dieną Quake vėl buvo nominuotas į BIS. Šį kartą sekėsi dar geriau. pasiekta 3-ioji vieta Best of the Best. Tai yra aukščiausias pasiekimas mūsų veislyno istorijoje.
 • 2011 vasario 12 d.
  Mūsų veislyne lankėsi Delfi TV žurnalistai ir parengė puikų reportažą apie Meino meškėnų veislę ir mūsų veislyno gyventojus.
  Reportažą žiūrėkite čia: http://tv.delfi.lt/video/npzUNd4C/
 • 2010 gruodžio 1 d.
  Veislynas pasipildė nauja gyventoja. Tai nuostabi katytė Marlene. Pilnas jos vardas yra Justcoons Marlene Dietrich. Ačiū už katytę jos veisėjai Katharinai Mager iš Vokietijos veislyno Justcoons.
  Katytė Marlene yra didelė pagal jos amžių, atrodo labai perspektyvi. Nekantriai laukiame pirmųjų jos parodų.
 • 2010 spalio 9-10 d.
  Visi mūsų veislyno gyventojai dalyvavo tarptautinėje kačių parodoje Rygoje. Gražuolė Brazil apsigynė Didžiosios tarptautinės čempionės titulą (GICH) ir taip gavo licenciją veisimui visam gyvenimui. Ji ir jos "vyras" GICH Bajuncat's Quake buvo nominuoti į Best in Show (nom BIS).
  "Baltapūkė" Bequeira šioje parodoje apsigynė čempionės titulą.
 • 2010 gegužės 12 d.
  Šią naktį mums gimė 4 galingi katinai ir 1 nuostabaus grožio katytė. Šios vados tėveliai GICH Bajuncat's Quake ir ICH Brazil Bellacoon.
  Visi kačiukai yra skirtingi, pasidabinę įvairiais raštais. Naujagimiai įspūdingo dydžio - siekia net 135 g. Detalų vados aprašymą ir nuotraukas rasite aplankę mūsų skyrelį "Vados", kuriame rasite trečiąją "C" vadą.
 • 2010 kovo 28 d.
  Savaitgalį (kovo 27-28 d.) Rygoje dalyvavome tarptautinėje kačių parodoje. Mūsų augintiniai pasipuošė naujais titulais: Quake jau Didysis Tarptautinis čempionas (GICH), o Brazil - Tarptautinė čempionė (ICH) ir turi du iš trijų įvertinimų GICH gauti.
  Abu mūsų atstovai parodoje gavo nominacijas į BIS (Best in Show). Parodos lankytojai rodė didelį dėmesį didžiausiam katinui parodoje - mūsų Quake. Taip pat lankytojus labai domino mūsų kačiukai.
 • 2010 kovo 2 d.
  Mūsų veislyne nuostabi diena - gimė 6 nepaprastai stiprūs ir gražūs kačiukai. Tai mūsų B vada. Daugiau informacijos apie vadą rasite B vados puslapyje. Sekite naujienas mūsų tinklapyje.
 • 2009 rugsėjo 21 d.
  Mūsų A vada dukart laimėjo geriausios vados titulą tarptautinėje kačių parodoje Rygoje. Paroda vyko rugsėjo 19-20 d.
  Džiaugiamės, kad visi keturi kačiukai buvo puikiai įvertinti teisėjų. Kačiukams žadėta puiki perspektyva. Prie mūsų kačiukų visą parodos laiką šurmuliavo gausus būrys susidomėjusių parodos lankytojų. Tikrai neįmanoma likti abejingais šiems vikriems mažyliams!
 • 2009 liepos 5 d.
  Mums gimė pirmoji A vada! Sulaukėme nuostabių, mielų ir stiprių keturių vaikučių, kurių tėveliai Brazil ir Quake. Detalesnė informacija apie vadą šiame puslapyje.
 • 2009 liepos 4 d.
  Mūsų Brazil nėščia! Liepos pirmąją savaitę mes laukiame vados nuo Brazil ir Quake. Norėdami įsitikinti, kad kačiukai jaučiasi puikiai ir mamytė pasiruošusi gimdyti, atlikome echoskopiją.
 • 2009 birželio 6 d.
  Dalyvavome tarptautinėje kačių parodoje Rygoje. Savo karjerą pradėjo mūsų baltoji princesė Bequeira. Jai tai pirmoji paroda. Pradžia tikrai gera: aukščiausias įvertinimas EX1 ir Best Junior!
  Bajuncat's Quake taip pat sekėsi gerai. Tai jo pirmoji paroda atviroje (suaugusiųjų) klasėje. Jis gavo pirmąjį CAC ir pradėjo kelią iki čempiono vardo. Taip pat Quake buvo nominuotas į Best in Show, bet nugalėti nepavyko - per stipri konkurencija :)
 • 2009 balandžio 25 d.
  Dalyvavome tarptautinėje kačių parodoje Vilniuje. Mūsų katė Brazil tapo čempione ir nustebino gavusi dar 3 puikius įvertinimus: WCF ringas - II vieta, Best in Show - Best Oposite Sex, Geriausia LGAC katė - 3 vieta.
 • 2009 balandžio 18 d.
  Pas mus atvyko pati gražiausia Meino meškėnų veislės katytė visoje Lietuvoje - balta princesė Bequeira iš Kroatijos veislyno Anadavo.
 • 2009 kovo 7-8 d.
  Dalyvavome tarptautinėje kačių parodoje Rygoje ir pristatėme savo Meino meškėnų veislyną "Fast & Furious". Parodoje dalyvavo beveik 600 kačių iš visų Pabaltijo šalių, Lenkijos ir Rusijos. Pasiekti rezultatai:
  Katė Brazil dalyvavo atviroje (suaugusiųjų) klasėje ir gavo 2 X CAC (aukščiausias veislės kokybinis įvertinimas, 3 CAC = čempionė) ir vieną kartą buvo nominuota į BIS (Best in Show).
  Katinas Quake dalyvavo Junior (6-10 mėn.) klasėje ir gavo 2 X Ex1 (aukščiausias veislės kokybinis įvertinimas) ir du kartus buvo nominuotas į BIS. Dar Quake dalyvavo specialiame konkurse WCF (World Cat Federation) ringas ir laimėjo 5-ą vietą.
  Teisėjai labai gerai įvertino Quake ir žadėjo jam stulbinančią karjerą.
  Mūsų kates vertino Italijos, Danijos, Vokietijos ir Rusijos tarptautinės kategorijos WCF teisėjai.
  Parodos nuotraukas rasite čia.
 • 2008-11-30
  Rygoje 2008-11-30 vykusioje tarptautinėje kačių parodoje Brazil gavo NOM BIS ir BIV įvertinimus!
 • 2008-10-19
  Vilniuje 2008-10-19 vykusioje tarptautinėje kačių parodoje mūsų Brazil tapo „Best in Show Junior“ nugalėtoja.
  Parodos nuotraukos čia.